עורך דין מקרקעין בראשון לציון – כמה זה עולה?

עסקאות ופעולות במקרקעין בראשל"צ מערבות לרוב סכומים גבוהים והיבטים בעלי מורכבות מבחינה משפטית. המטרה של שני הצדדים המעורבים בפעולה היא להבטיח את תוקפה ואת חוקיותה, את זכויותיהם, את כספם ואת התמורה. לשם כך צריך להיעזר בשירותיו של עורך דין מקרקעין בראשון לציון, הכרוכים מן הסתם בעלות. אבל כמה זה באמת עולה? האם ההוצאה שווה את התמורה? עד כמה הדבר משפיע על כדאיות העסקה? על כך נשיב בשורות הבאות.

למידע נוסף לחצו כאן

פרמטרים המשפיעים על שכר הטרחה

קודם כל, נבהיר כי לא כדאי ולמעשה לא ניתן לוותר על שירותי עו ד מקרקעין בראשון לציון. אמנם במקרים מסוימים שכר הטרחה עשוי להיות לא מבוטל אך אין להותיר סכומים כה גבוהים והיבטים מורכבים בידיים חובבניות. יתרה מכך, עדיין מדובר בעלויות יחסית מינוריות לסכומי עסקאות נדל"ן. ובאשר לעלויות, כל עורך דין גובה תעריף שונה בהתאם לשיקולים כלכליים ולמוניטין של משרדו, כאשר הקשר בין שכר הטרחה ובין מצוינות השירות אינו תמיד ישיר. לכן, חשוב לבחון היטב את הרמה המקצועית, הניסיון וגישת השירות, ורק לאחר מכן להשוות את התעריפים. מלבד זאת יש הבדל משמעותי בעלויות בהתאם לטיב העסקה והליווי. לדוגמא, יהיו הבדלים משמעותיים בין העלות של פגישת ייעוץ אחת לבין טיפול ממושך בפיצול מקרקעין, בין ליווי קנייה ומכירה של דירה ובין ליווי לדיירים מול קבלן בפרויקט התחדשות עירונית.

עו"ד נדל"ן ומקרקעין בראשון לציון

קניית דירה לדוגמא

עורך דין מכירת דירה בראשון לציון יגבה בדרך כלל שכר טרחה שבין חצי אחוז לאחד וחצי אחוז משווי הנכס, וזאת בהתאם להמלצה של לשכת עורכי הדין. בשביל לסבר את האוזן, אם מדובר בדירה של שני מיליון שקל שכר הטרחה יכול לנוע בין עשרת אלפים ל- 30 אלף ₪. יחד עם זאת, משרדנו מציע שירותי עורך דין לקניית דירה בראשון לציון בתעריף הרבה יותר נמוך, הוגן לדעתנו עבור שני הצדדים, וגם קבוע תמיד – 5,000 ₪. את התעריף הנמוך יחסית למקובל בשוק ביכולתנו להציע עקב ניסיונו הרב של עו"ד דרור אוסטפלד, בעל 15 שנות ניסיון בלעדי בתחום המקרקעין. הבקיאות הגבוהה שרכש עם חוזי הדירות מאפשרת לו לבצע את המלאכה ברמה מקצועית גבוהה מאוד, ובאופן יותר יעיל, מדויק ומהיר מאחרים. ומכיוון שהתעריף הוא פועל יוצא של שעות עבודה, הרי שבאופן הוגן וצודק אנו מציעים מחירים יותר נוחים.

למידע נוסף ולקבלת שירותי עורך דין נדל"ן

למידע נוסף בנושא ולקבלת השירות במחיר הוגן וצודק, הנכם מוזמנים לפנות אל משרד עורך הדין דרור אוסטפלד בטלפון 050-5653668.