על התהליך

כאשר מדובר בקניית נכס

אתם פונים אלי בד"כ לאחר שהגעתם עם המוכר להסכמה על העסקה.

אני מבקש מכם שני דברים:

לסכם עם המוכר על מועדי התשלומים וגובה התשלומים.

למסור לי את פרטי עורך הדין של המוכר ממנו אני מבקש ניירת שתספר על מצב הנכס ורישום הזכויות בו וכן שישלח לי טיוטת הסכם שנתחיל לעבוד עליה לטובתכם.

במקביל אני קובע פגישה אתכם על מנת להכירכם, לברר את אמצעי התשלום שלכם (משכנתא) ולעדכן בתהליך המו"מ, בחובות הכספיות המיסוייות וכיו"ב.

 

בפגישה אני מחתים את אתכם על יפוי כח כללי, וזהו מבחינת החובות שלכם. אני לוקח על עצמי את מלוא ביצוע העסקה מול עוה"ד של המוכר ומעדכן אתכם בכל שלב באופן תכוף. לאורך כל התהליך אני זמין עבורכם בטלפון וואצאפ בכל שאלה ועניין.

 

פעם הבאה אנחנו נפגשים במעמד חתימת ההסכם אחרי שערכנו ותיקנו אותו לטובתכם במידת האפשר והרצוי.

 

לאחר התשלום הראשון אני מתחיל לרשום את זכויותיכם על הנכס, מבצע את תהליך המשכנתא עבורכם ככל שרלוונטי ודואג לכל הזכויות וההגנות עליכם עד לקבלת המפתח של הדירה לידיכם.

 

כאשר מדובר במכירת נכס

לאחר שהגעתם עם הקונה שלכם להסכמה על גובה המכירה, מועדי תשלומים ומועד הפינוי, אלווה אתכם מא' עד ת';

החל מעריכת הסכם, דרך עמידה על זכויותיכם כמוכרים והטלת החובות על הקונים, וככל שקיימת משכנתא הרובצת על הנכס תינתן הדרכה והכוונה ופעולה מול הבנקים בכל הקשור במכתב כוונות לסילוק ו/או גרירה וכיוב, ועד לדיווח לרשויות המס ולפתיחת חשבון נאמנות ככל שנדרש.

 

העסקה מסתיימת כאשר מלוא התמורה בידיכם והנכס נמסר לקונה. במקביל, אני אדאג כמקובל להמציא את כל מסמכי העסקה להעברת הזכויות בממכר לצד השני

צור קשר

ישר לוואטסאפ

מדריך שחובה לקרוא לפני שרוכשים או  מוכרים דירה (חינמי)

דילוג לתוכן