עורך דין מקרקעין רכישת דירה

ליווי של עורך דין מקרקעין לרכישת דירה

מתכוונים לקנות דירה למגורים או להשקעה? את העסקה צריך ללוות עו"ד מקרקעין בעל ניסיון רב בנושא, אשר יטפל בשורה ארוכה של היבטים משפטיים ובירוקרטיים, וידאג לכך שהעסקה תתנהל על הצד הבטוח, החלק והמשתלם ביותר עבורכם, כך שתקבלו את מלוא הזכויות והבעלות על הדירה בתמורה לכספכם.

למידע נוסף לחצו כאן
שירות שהוא בגדר חובה

למעשה, לא ניתן לוותר על ליווי מטעם עורך דין מקרקעין לרכישת דירה. לפני שנסביר מדוע, חשוב להדגיש שמשרדנו גובה שכר טרחה קבוע של 5,000 ₪ עבור ליווי העסקה, ללא קשר למיקום הדירה ולשוויו. הסכום הנמוך וההוגן לכל הדעות, נובע מבקיאות מעמיקה של עורך הדין אוסטפלד בעסקאות מכר, מה שמאפשר לנו לקדם ביתר יעילות ומהירות את העסקאות, ולחסוך בשעות עבודה.

עורך דין מקרקעין רכישת דירה
עורך דין מקרקעין רכישת דירה

בעסקאות מכר כאלו גם הצד השני, כלומר המוכר, יהיה מלווה בעורך דין מטעמו שידאג לאינטרסים שלו. מבחינתכם הקונים, תפקידו של עורך הדין הוא להבטיח את חוקיות וכדאיות העסקה. בין היתר, עורך הדין יוודא שלא קיימות בה חריגות בנייה לא מאושרת, העלולות להוביל לצווי הריסה או לתשלומים גבוהים בעתיד. עורך הדין גם יוודא שהדירה רשומה על שם המוכר, ושלא קיימות זכויות של צד שלישי כמו שעבוד, עיקול, הערת אזהרה וכדומה. הוא גם ידאג שבהסכם המכר תהיה הצהרה מטעם המוכר באשר להיבטים פיזיים ותכנוניים של הדירה, ושאין בה ליקויים הידועים לו, וכן לפיצויים מוסכמים במידה ותגלה בהמשך שלא אמר אמת. עורך הדין גם יטפל בהעברות של כלל המסמכים הרלוונטיים לרישום, יוודא תשלום מס שבח של המוכר, ועוד.

אלו היו רק כמה נושאים שבהם מטפל עורך דין מקרקעין ברכישת דירה, וישנם רבים נוספים. לעוד פרטים בנושא ולקבלת ליווי ברכישת דירה, התקשרו אל עו"ד דרור אוסטפלד בטלפון 050-5653668.

ישר לוואטסאפ

מדריך שחובה לקרוא לפני שרוכשים או  מוכרים דירה (חינמי)

דילוג לתוכן